header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less
Dovolená 2022

Crystal White výrobník perlivé vody SODA

Crystal-White_lim.jpg -6 %
Crystal, výrobník domácí perlivé vody, se kterým okamžitě propadnete kouzlu vody ve skutečném skle bez všudypřítomných plastových lahví.
AKCE: 2 849 Kč
s DPH
Naše cena: 2 999 Kč
s DPH
Doporučená cena: 3 199 Kč
Sleva: 350 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Expedice do: do 48h

SodaStream Crystal White

  • Výrobník domácí perlivé vody prémiové kategorie
  • Výrobník zajímavý přípravou perlivé vody v lahvi ze skla
  • Snadná obsluha jedním tlačítkem na mechanickém principu
  • Možnost volby perlivosti vody podle počtu stlačení
  • Čerstvá perlivá voda doma kdykoliv se chcete napít, bez starostí s nakupováním a taháním lahví z obchodu
  • Až 80 litrů perlivé vody z jedné náplně potravinářského CO2 plynu
  • Litr domácí perlivé vody již od 2,57 Kč / litr

Crystal, výrobník domácí perlivé vody, se kterým okamžitě propadnete kouzlu vody ve skutečném skle bez všudypřítomných plastových lahví.

SodaStream Crystal je výrobník domácí perlivé vody odlišný od všech ostatních výrobníků v naší nabídce výjimečně lákavou přípravou vody v průzračné lahvi ze skutečného skla. Naši konstruktéři při jeho návrhu přemýšleli o vás všech, kdo jste unaveni všudypřítomnou vodou balenou v laciných nevzhledných plastových lahvích, produkujících po vypití místo příjemného pocitu leda hromady plastového odpadu, se kterým je zapotřebí zajít ke vzdálenému recyklačnímu kontejneru ve vedlejší ulici.

Pro vaše maximální bezpečí při přípravě perlivé vody, která probíhá pod tlakem plynu ze zašroubované bombičky s náplní potravinářského CO2 plynu, vkládáte skleněnou lahev do pevné kovové nádoby tvořící spodní část výrobníku. Po zasunutí lahve a uzavření výrobníku zbývá už jen stlačit ovládací tlačítko a příprava domácí perlivé vody je zahájena. Opakovaným stlačením docílíte různě silné perlivé vody. Vaše nachystaná domácí perlivá voda je tak na rozdíl od vody balené pokaždé nejen čerstvá, ale perlivá přesně podle vaší momentální nálady a chuti. Jakmile se výrobník ohlásí jemným zvukem přetlakového ventilu, je vaše perlivá voda připravena. Skleněnou lahev můžete z výrobníku vyjmout a rovnou servírovat na stůl.

Krása čistě průzračné skleněné lahve s čerstvou řetízkující perlivou vodou je v případě výrobníku Crystal zahalena do luxusní kombinace sněhově bílé barvy a kovu. Máte-li kolem sebe rádi krásné věci, na které je kromě jejich praktické stránky i hezký pohled a chcete-li propadnout kouzlu domácí perlivé vody připravené ve skle, namísto všudypřítomné vodě skladované v plastu, následujte naše doporučení a rozhodněte se právě pro výrobník SodaStream Crystal.

Obsah Balení

  • výrobník domácí perlivé vody
  • bombička s potravinářským CO2 plynem až na 80l perlivé vody
  • 1ks opakovaně použitelná nápojová lahev ze skutečného skla o objemu 0,7l 

 

Parametry
Záruka: 24 měsíců
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less