header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

ETA sendvičovač Campo 4151 90000 bílý

Praktický pomocník ETA Campo 4151 90000 snadno připraví chutné sendviče. Vládne nepřilnavými trojúhelníkovými plotnami, tepelně izolovanou rukojetí a zabere minimum prostoru.
Naše cena: 499 Kč
s DPH
Dostupnost: Produkt již není v nabídce

Lahodně křupavý sendvič potěší každého!


Máte rádi křupavé plněné tousty, které pohladí vaše chuťové buňky a zaženou největší hlad? Pořiďte si kvalitní sendvičovač ETA Campo 4151 90000 v bílé barvě a můžete si chutné svačinky s rozmanitými náplněmi připravovat kdykoliv se vám jen zamane. Oceníte velmi jednoduchou přípravu, kompaktní tvar a snadnou údržbu.

Oblíbený sendvič pro každého


Ne vždy je v našich možnostech věnovat přípravám jídla dlouhé hodiny. Pro tyto příležitosti je určen sendvičovač ETA, se kterým vykouzlíte chutnou svačinku či lehkou večeři během chvilky. Připravte dětem zdravý toust se šunkou a zeleninou nebo potěšte svou rodinu netradiční náplní. S křupavou kůrkou a lahodnou chutí je úspěch vždy zaručen!

Sendvičovač ETA je vyroben z kvalitního bílého plastu, který snižuje riziko popálení a umožňuje velmi snadné čištění. Nabízí přípravu ve 4 trojúhelníkových destičkách, k jejichž přednostem patří prvotřídní antiadhézní úprava. Díky nepřilnavému povrchu pečících desek se vaše tousty nepřipálí ani nepřipečou, získají jen chutnou zlatavou kůrku. Skvělá povrchová vrstva se chlubí také vynikající údržbou, postačí ji vytřít vlhkým hadříkem.

Světelné indikátory


Důležitými prvky jsou dvě světelné kontrolky provozu a teploty. Červená kontrolka signalizuje uvedení přístroje do provozu a na nastavení optimální teploty budete upozorněni zeleným indikátorem. Automatická regulace usnadní vaši práci a poskytne vám dokonalý komfort při přípravě. Sendvičovač rovněž disponuje ochranou tepelnou pojistkou proti přehřátí.

Potěší vás i tepelně izolovaná rukojeť, která se postará o bezpečnou obsluhu bez vzniku popálenin. Výhodou je možnost skladovat spotřebič ve svislé poloze, díky čemuž ušetříte spoustu místa. S tímto kompaktním rozměrem si můžete sendvičovač umístit na kuchyňskou linku, aniž by překážel. Stabilitu na pracovní ploše zajistí protiskluzové nožky. Spotřebič je vybaven přívodním kabelem o délce 0,7 metrů.

 

Povrch sendvičovače ETA Campo 4151 90000 je vyroben z kvalitního plastu, který snižuje riziko popálení a snadno se čistí. Disponuje trojúhelníkovými destičkami s antiadhezní úpravou, takže již sendviče nepřipálíte ani nepřipečete. 

Důležitými prvky jsou dvě světelné kontrolky provozu a teploty, i její automatická regulace. Pro Vaši bezpečnost je opatřen tepelně izolovanou rukojetí, nepostrádá ochranu proti přehřátí, ani protiskluzové nožky pro maximální stabilitu. Lze jej skladovat i ve svislé poloze, tudíž zabere minimum prostoru. Délka napájecího kabelu je cca 0,7 m, příkon sendvičovače 750 W.

 

Sendvičovač Campo

 • Sendvičovač s trojúhelníkovými pracovními deskami
 • Antiadhezní úprava pracovních desek pro snadné používání a čištění
 • Světelná signalizace provozu a dosažení teploty: červená - kontrolka provozu, zelená - kontrolka teploty
 • Automatická regulace teploty umožňující snadnou přípravu sendvičů
 • Ochranná tepelná pojistka zajišťující bezpečný provoz
 • Tepelně izolovaná rukojeť pro bezpečnou obsluhu
 • Plastové provedení snižuje riziko popálení
 • Možnost skladování ve svislé poloze
 • Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu na pracovní ploše
 • Délka přívodního kabelu 0,7 m
 • Příkon 750 W
Parametry
Parametry
Funkce sendvičovače sendvičovač
Počet / tvar sendvičů 4 trojúhelníky
Kontrolka provozu Ano
Kontrolka správné teploty Ano
Příkon 750 W
Barva bílá
 
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 22.5 cm
Výška výrobku 8.5 cm
Hloubka výrobku 22.5 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg
 
Rozměry balení
Šířka balení 29.0 cm
Výška balení 26.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 1.5 kg
Záruka: 24 měsíců
footer.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací