header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Gril TEFAL GC305012

  • Akce
  • Doprava zdarma
GC305012 GRIL TEFAL-1.jpg -3 %
Malý kompaktní gril vhodný pro celoroční grilování, se kterým připravíte velké množství výtečných a zdravějších pokrmů. Nabízí jednoduché použití, snadné čištění i skladování.
Naše cena: 2 799 Kč
s DPH
Doporučená cena: 2 899 Kč
Sleva: 100 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Expedice do: do 48h
Množství: Ks

Tefal Meat Grill Ultra Compact 600 Classic GC305012

 

Popis produktu

Příprava jídla s grilem Ultra Compact 600 Classic bude hračka. Nabízí totiž dvě polohy vaření, nastavitelný termostat, snadnou údržbu a vždy famózní výsledek všech vašich grilovacích akcí. Zároveň skvěle vypadá a díky minimalistickým rozměrům se vejde do každé kuchyně.

 

Dvě polohy vaření

Je libo gril či barbecue? Model Ultra Compact 600 Classic si poradí s přípravou všech druhů potravin. Ať už jde o rychlou přípravu steaků či barbecue party, při které se maso připravuje výrazně pomaleji, při nižších teplotách a za průběžného potírání marinádou. Oba způsoby grilování si zamilujete.
Dvě polohy vaření
 
 

Zdravější grilování

Gril má zabudovaný plech na odkapávání tuku a nepřilnavé lité hliníkové desky, které nespotřebují ani kapku oleje navíc. Vychutnáte si tak zdravější grilované pochoutky plné chuti!
 
Zdravější grilování 

Snadná údržba

Čištění grilu bývá nepříjemnou ale nutnou součástí grilování. Tento model je však vybaven plechem na šťávu a odnímatelnými nepřilnavými deskami, které lze dát bez okolků do myčky a ušetřit tak čas a energii na jiné věci.
Snadná údržba 

Snadné skladování

Nedělejte si starosti s tím, kam gril po použití schováte. Je malý a snadno jej uložíte i ve svislé poloze. Nezabere tak moc místa a s přehledem se vejde i do malé kuchyňky.
 
Snadné skladování
Parametry
Vlastnost Hodnota
Typ grilu ELEKTRICKÝ
Grilovací plocha NEPŘILNAVÁ
Horní gril. deska ŽEBROVANÁ
Grilovací deska ROVNÁ
Termostat Ano
Systém grilování ZAVŘENÝ I OTEVŘENÝ
Odkapávací miska Ano
Příkon 2 000 W
Výška 20 cm
Šířka 36 cm
Hloubka 35 cm
Barva CHROM
Hmotnost 4,1 kg
Záruka: 24 měsíců
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less