header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less
Informace k aktuálnímu provozu 2020/2021

Pračka ROMO RWF1271L

  • Doprodej
  • Akce
  • Doprava zdarma
Romo RWF1271L-1.jpeg -17 % A+++_photo
Předem plněná pračka s kapacitou až 7 kg prádla, Otáčky odstřeďování až 1200 ot./min., Digitální displej a ovládací panel v češtině, EKO systém pro úsporu pracích prostředků
Dárek ZDARMA:
  • Certifikát prodloužené záruky (po online registraci produktu) v hodnotě 990 Kč
Naše cena: 7 490 Kč
s DPH
Doporučená cena: 8 990 Kč
Sleva: 1 500 Kč
Dostupnost: Skladem
Expedice do: do 24h
Množství: Ks

Pračka ROMO RWF1271L

Popis produktu

Předem plněna pračka s kapacitou až 7 kg prádla; energetická třída A+++; účinnost praní A; účinnost odstřeďování B; LED displej; ovládání otočným ovladačem a tlačítky; zvuková signalizace; EKO systém - úspora pracích prostředků; maximální otáčky odstředění 1200 ot./min.; roční spotřeba energie 172 kWh; roční spotřeba vody 10337 l; hlučnost praní/odstřeďování 58/78 dB(A); 15 programů: Rychlý 15’, Denní 60‘, Košile, Smíšené, Sport, Ruční praní, Odstředění, Máchání, Vlna, Syntetika, Eko 20°C, Bavlna 40 / 60 / 90 °C. funkce: Rychlé praní, Odložený start, rozměry (V x Š x H): 84,5 x 59,7 x 52,7 cm; hmotnost 70 kg

 

ODLOŽENÝ START

Odložený start pracího / sušícího programu

Pračky a sušičky vybavené touto praktickou funkcí vám umožňují nastavit začátek pracího nebo sušícího programu s časovým posunem, ať už kvůli úspoře finančních prostředků, času nebo z jakéhokoliv jiného důvodu. Prádlo jednoduše vložíte do bubnu, vše si pohodlně nastavíte a zvolíte si čas odkladu od 1 až třeba po 24 hodin. Zbytek si spotřebič ohlídá sám.

 

RYCHLÝ PROGRAM 15 MIN.

Úsporný program 15 min. / 30 °C

Také se Vám občas stává, že máte v šatníku oblečení, které jste na sobě měli pouze jednou a které spíš než vyprat, potřebuje osvěžit? Nechcete mrhat časem, vodou a elektřinou na praní skoro čistého prádla? S novými pračkami ROMO máte vyhráno! S hrdostí Vám představujeme nejkratší prací programy na trhu: 12 minut a 15 minut (při teplotě 30 °C). Optimální programy pro rychlé osvěžení prádla.

 

PERLOVÝ BUBEN

Ochrana prádla při praní a sušení

Inovativní perlová struktura bubnu vybraných modelů praček a sušiček ROMO znovu definuje pojmy šetrnosti a hospodárnosti praní a sušení prádla. Speciální povrch bubnu zaručí mnohem lepší ochranu vašeho prádla, pračkám a sušičkám ROMO s perlovým bubnem se proto nemusíte bát svěřit ani ty nejjemnější látky, bude o ně vždy postaráno s tou nejvyšší možnou péčí.

 

KRÁTKÉ/RYCHLÉ PROGRAMY

Krátké ale přesto účinné prací programy

Programy praček Romo jsou navrženy tak, aby vypraly vždy za co nejkratší dobu, ale zároveň kvalitně a efektivně. Programy, na které je testována spotřeba uvedená na energetickém štítku (např. bavlna 60 °C), nejsou uměle prodlužovány a mají přiměřenou délku (do 2 hodin) a vysokou účinnost.

 

AUTODIAGNOSTIKA

Zobrazení chybových hlášení na displeji pračky

Pračky Romo vás pomocí chybových hlášení na displeji samy upozorní např. na zavřený přívod vody, ucpaný odtok nebo zanesený filtr. V případě komunikace se servisem pak pomůže autodiagnostika praček Romo urychlit určení závady nebo zcela eliminovat nutnost návštěvy servisního technika.

 

AQUA PROTECT

Ochrana proti úniku vody z hadice Aqua Protect

Technologie Aqua Protect dokáže automaticky detekovat pokles tlaku vody při poškození přívodní hadice, uzavřít přívod vody a uchránit tím vaši domácnost před vytopením.

 

AUTOMATICKÁ DETEKCE MNOŽSTVÍ PRÁDLA

Elektronická detekce množství prádla.

Elektronika praček Romo dokáže podle množství a nasákavosti prádla upravit v průběhu praní délku programu a intenzitu odstředění. Šetří tím váš čas, energii a zajistí vždy perfektní výsledek praní.

 

EKO SYSTÉM

Úspora pracích prostředků

Speciálně vyvinutý systém v odpadní hadici jednoduše zabraňuje úniku prášku při prvním cyklu praní a dovoluje rozpustit a plně využít až 100% prášku ve vodní lázni. Se systémem EKO, kterým jsou vybaveny všechny pračky Romo, lze až o 1/3 snížit dávkování pracích prostředků.

Parametry
Základní parametry
 
Typ pračky: Volně stojící
Plnění: Přední
Barva pračky: Bílá s černými dvířky a panelem
Kapacita: 7
Maximální otáčky odstředění : 1200
Energetická třída pračky: A+++
Účinnost praní: A
Účinnost odstřeďování: B
Displej: LED
Bezkartáčový motor: Ne
Automatické odvažování náplně: Ano
Průměr dvířek : 47
Nerezový buben: Ano
Objem bubnu : 50
EKO system: Ano
Perlový buben pro maximálně šetrné praní prádla: Ano
Typ vany: Polypropylen
 
Programy
 
Programy praní: Bavlna, Bavlna s předpírkou, Smíšené, Vlna, Ruční praní, Sport, Košile, Máchání, Odstřeďování, Syntetika, Bavlna 90°, Eco 20°, Denní 60°, Rychlý 15 min.
 
Funkce
 
Funkce pračky: AntiAllergy, Rychlé praní
Odložený start praní: až o 23h
 
Bezpečnost
 
Bezpečnostní funkce pračky: Dětský zámek, Detekce nerovnoměrného zatížení, Detekce nadměrného pěnění, Zabezpečení proti úniku pracího prostředku, Zabezpečení proti úniku vody
Aqua Protect: Ano
 
Spotřeba a hlučnost
 
Roční spotřeba energie (kW/rok): 172
Roční spotřeba vody: 10 337
Hlučnost při praní: 58
Hlučnost při odstřeďování: 78
Příkon (W): 2 200
 
Rozměry a hmotnost
 
Výška (cm): 84,5
Šířka (cm): 59,7
Hloubka (cm): 52,7
Hmotnost netto (kg): 70
 
Rozměry a hmotnost v balení
 
Výška (cm): 88,1
Šířka (cm): 64,1
Hloubka (cm): 57,7
Hmotnost brutto (kg): 71,5
Záruka: 24 měsíců
Barva: Bílá
Energetická třída: A+++
Kapacita pračky: 7 kg
Energetická třída: A+++
Maximální otáčky při odstřeďování: 1200 ot./min.
Displej: Ano
Zvlhčovač vzduchu ETA-1
footer.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací