header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Příchuť Cola Sugar Free(Zero) 500 ml SODASTREAM

Ochucený nápojový koncentrát Cola Sugar Free(Zero) pro perlivou vodu, Příchuť neobsahuje cukr, Z jedné 500 ml lahve vyrobíte 12 velkých SodaStream lahví perlivého nápoje, Obsahuje kofein.
Naše cena: 129 Kč
s DPH
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Expedice do: do 48h
Množství: Ks

Sirup Cola Sugar Free(Zero) 500 ml SODA

 

Originální vůně a chuť SodaStream příchutě Cola Free připravená speciálně pro domácí přípravu. Osvěžující, velmi lehký, ale zároveň nabuzující nápoj s lehkými doteky vytvoříte velmi snadno, pouhým přilitím příchutě do čerstvě doma vyrobené perlivé vody. Kofein se postará o příjemnou stimulaci.

Příchuť Cola Free si nařeďte nejlépe v doporučeném poměru 1:20. Pomůže vám k tomu odměrka ve víčku – jedna dávka na velkou láhev SodaStream. Ze 500 ml příchutě vyrobíte dbvanáct litrů osvěžujícího nápoje s chutí Cole, který neobsahuje alergeny a cukr, zato obsahuje kofein. Příchuť připravována podle originální SodaStream receptury. Zajímá vás energetická hodnota vzniklého nápoje? V tomto případě nemusí - 100 ml = 2 kJ / 0,4 Kcal

Jak nápoj připravit? Příchuť vždy přilévejte až do hotové perlivé vody, rozhodně ne už před vložením do výrobníku. Při sycení nápoje by totiž příchuť způsobila napěnění a došlo by k nežádoucímu zalepení mechanismu výrobníku. Láhev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně. Láhev zavřete a lehce promíchejte. A je to!

Země původu: Izrael
Výrobce: SodaStream Industries Ltd., Atir Yeda, 1, PO Box 2289, 4464301 Kfar Saba Israel
Alkohol: Bez alkoholu
Alergeny: Bez alergenů

Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Po otevření uchovávejte v chladničce. Před upotřebením protřepejte.

Parametry
Záruka: 24 měsíců
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less