header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Příchuť Energy 500ml SODASTREAM

Koncentrovaná příchuť Energy, speciální receptura pro perlivou vodu, Energetický nápoj s kofeinem pro aktivní životní styl, Obsahuje vitamíny B3, B6, B2 a kofein, Z jedné 500 ml láhve vyrobíte 12 velkých SodaStream lahví perlivého nápoje.
Naše cena: 129 Kč
s DPH
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Expedice do: do 48h
Množství: Ks

Příchuť Energy 500ml SODASTREAM

 

Energetický nápoj, který vás osvěží i nabudí a krátkodobě zvýší vaši efektivnost. Je ideální při zvýšené tělesné i psychické aktivitě, při sportu, fyzické práci i náročném denním programu.

Nápojový energetický koncentrát si nařeďte nejlépe v doporučeném poměru 1:20. Pomůže vám k tomu odměrka ve víčku – jedna dávka na velkou láhev SodaStream. Z půllitru příchutě vyrobíte dvanáct litrů vynikajícího perlivého energetického nápoje. Příchuť má snížený obsah cukru, je doslazována sladidly a neobsahuje alergeny. Naopak obsahuje kofein a kombinaci vitamínů B. Zajímá vás energetická hodnota vzniklého nápoje? 100 ml = 60 kJ / 14,4 kcal.

Jak nápoj připravit? Příchuť vždy přilévejte až do hotové perlivé vody, rozhodně ne už před vložením do výrobníku. Při sycení nápoje by totiž příchuť způsobila napěnění a došlo by k nežádoucímu zalepení mechanismu výrobníku. Láhev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně. Láhev zavřete a lehce promíchejte. A je to!

Země původu: Izrael
Výrobce: SodaStream Industries Ltd., Atir Yeda, 1, PO Box 2289, 4464301 Kfar Saba Israel
Alkohol: Bez alkoholu
Alergeny: Bez alergenů

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Po otevření uchovávejte v chladničce. Před upotřebením protřepejte.

Parametry
Záruka: 24 měsíců
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less