header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

SHARP ES GFC6122W3-EE PRAČKA

  • Doprava zdarma
Sharp ES GFC6122W3 kopie.jpg
Předem plněná pračka Sharp ES GFC6122W3 v energetické třídě A+++, náplní na 6 kg prádla, LCD displejem a 1200 ot./min při odstředění.
Naše cena: 7 990 Kč
s DPH
Produkt již není v nabídce

Předem plněná pračka

  • Energetická třída A+++
  • Náplň prádla 6 kg
  • Otáčky max. 1200/min.
  • LCD display
  • 47 CM dvířka
  • Slim
  • Antialergické máchání
  • ALLERGY SMART
  • Barva bílá

 

Allergy Smart

Tento speciální program ověřený Allergy UK odstraňuje během praní vybrané alergeny a bakterie a tak pečuje jak o vaše prádlo, tak i o vaši rodinu.

 

A+++

Mají tu nejvyšší účinnost mezi podobnými spotřebiči a šetří jak vaše výdaje za účty, tak životní prostředí, nicméně skvrnám nedají žádnou šanci.

 

Časovač odloženého startu

Je třeba, aby se praní přizpůsobilo vašemu nabitému programu, a ne aby tomu bylo naopak. Náš časovač prodlevy vám umožní spuštění praní až 23 hodin předem.

 

Eco-logic

Už nemusíte čekat, až budete mít dostatek špinavého oblečení, kterým pračku zcela zaplníte, tento systém zjistí kdy je pračka naplněna poloviční náplní a zkrátí dobu trvání programu a množství spotřebované vody.

 

Ochrana před tvorbou pěny

Příliš velké množství pěny v pračce může zabránit tomu, aby se prádlo řádně vypralo, systém ochrany zajistí, že tyto bubliny nebudou problémem.

 

Displej LCD

Moderní a praktický LCD displej umožňuje nastavení pracího cyklu, informuje vás o takových věcech, jako je právě spuštěný program a to, kolik času zbývá do jeho dokončení.

 

6 kg

Ideální pro malou rodinu se čtyřmi členy.

 

Noční praní

Moderní bydlení znamená, že nechcete poslouchat pračku zatímco se snažíte odpočívat nebo se bavíte. Pračky Sharp jsou nyní vybavené funkcí redukce hluku, která odloží hlasité odstřeďování až o 10 hodin, kdy je její spuštění praktičtější.

 

Ochrana před přetečením

V domácnostech se stávají nehody, ale funkce Ochrany před přetečením si klade za cíl udržet jejich výskyt na minimu. V případě problému s přívodem vody se automaticky aktivuje odsávací čerpadlo.

 

Bezpečnost především

Automatický zámek dveří a dětský zámek ovládacího panelu, který pračku chrání před zvídavými dětmi - Sharp vždy klade bezpečnost na první místo, a to u všech svých spotřebičů.

 

Kontrolní systém nevyvážení

Nerovnoměrná náplň může buben pračky poškodit. Kontrolní systém chytře rozloží obsah bubnu, aby se zajistilo rovnoměrné vyprání a nedošlo k poškození pračky.

Parametry
VlastnostHodnota
Energetická třída A+++
Možnost umístění VOLNĚ STOJÍCÍ
Plnění PŘEDEM PLNĚNÁ
Otáčky 1 200 ot/min
Náplň praní 6 kg
Účinnost praní A
Signalizace průběhu praní LCD DISPLEJ
Výška 84,5 cm
Šířka 59,7 cm
Hloubka 41,6 cm
Barva BÍLÁ
Záruka: 24 měsíců
footer.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací