header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Sušička prádla AEG T 8DBG48WC

  • Akce
  • Doprava zdarma
T 8DBG48WC SUŠIČKA PRÁDLA AEG.jpg -40 % A++_photo
Sušička prádla AEG T8DBG48WC s technologií tepelného čerpadla vám ušetří až 40% energie.
Naše cena: 11 999 Kč
s DPH
Doporučená cena: 19 988 Kč
Sleva: 7 989 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Expedice do: do 48h
Množství: Ks

Sušička prádla - s tepelným čerpadlem

Sušička prádla AEG T8DBG48WC s technologií tepelného čerpadla vám ušetří až 40% energie. Zpětný chod bubnu sušičky AEG T8DBG48WC uvolní šaty a zabraňuje zamotání a pomačkání.


Je to strážce vlněných svetrů

Nyní můžete sušit v bubnové sušičce vše, co vyperete. Od nejměkčích vlněných svetrů po každodenní obchodní košile nebo lyžařskou bundu. Sušičky se systémem AbsoluteCare® mají speciální programy pro přesnou kontrolu pohybu a teploty sušicího programu. Brání srážení*. Udržují tvar. Obnovují vodotěsnost. Nová definice bubnového sušení každé tkaniny ve vašem šatníku. * Ve srovnání s plochým sušením vlny

OCHRANA NA MÍRU VAŠIM ODĚVŮM

Programy našeho jedinečného systému AbsoluteCare® přesně ovládají pohyb a teplotu sušicího bubnu. Vlněné kusy jsou drženy naplocho proti bubnu, čímž se napodobuje ploché sušení. Venkovní oblečení získá přesné množství tepla, aby se plně obnovila funkčnost jeho voděodolné membrány. Každá tkanina obdrží správný pohyb a teplotu k úplnému usušení, zatímco se uchovává jejich kvalita, vzhled a omak.

BEZPEČNÉ, NÍZKÉ TEPLOTY

Technologie AEG SensiDry odstraňuje vlhkost z tkanin při poloviční teplotě než u běžných bubnových sušiček, aniž by význačně prodlužovala dobu sušení. Tím se zajistí, že tkaniny nejsou nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oděvy si déle udrží kvalitu tkaniny, jakou měly v době jejich nákupu. Nízké teploty také pomáhají šetřit energii.

KAŽDÝ DEN ŠETŘÍ VÁŠ ČAS A ENERGII

Naše sušičky jsou vybaveny technologií ProSense®, která používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně - ať se jedná o denní nebo týdenní náplň prádla. Šetří tak čas a energii, zatímco šetrně chrání oděvy, které milujete a nosíte každý den.

BEZPROBLÉMOVÝ, ÚČINNÝ FILTR

Pouze sušičky AEG jsou vybaveny filtračním systémem ÖKOFlow, extrémně účinným filtrem, který je snadno na dosah a dobře se čistí. Běžné sušičky mají několik filtrů. Pokud je nevyčistíte všechny, spotřeba energie se zvýší. Díky jedinému filtru spotřebiče AEG usuší každou náplň bez námahy a udrží si účinnost a energetickou úspornost.

KRATŠÍ SUŠICÍ PROGRAMY, LEPŠÍ PÉČE

Díky designu s vylepšeným tokem vzduchu suší sušičky AEG rychleji a účinněji než běžné sušičky s tepelným čerpadlem. Vaše oblečení tak získá lepší péči i přes kratší sušicí programy.

  • Energetická třída A++
  • Náplň prádla 8 kg
  • Odhadovaná roční spotřeba 235 kWh
  • Hlučnost 66 dB
  • Středně velký LCD displej
  • Možnost nastavení odloženého startu
  • Rozměry: (V x Š x H) 85 x 60 x 60 cm
  • Hmotnost: 48,96 kg
Parametry
Vlastnost Hodnota
Energetická třída A++
Možnost umístění VOLNĚ STOJÍCÍ
Systém sušení TEPELNÉ ČERPADLO
Náplň sušení 8 kg
Ukazatel průběhu LCD DISPLEJ
Odložený start ANO
Hlučnost 66 dB
Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm
Barva BÍLÁ
Hmotnost 49 kg
Záruka: 24 měsíců
Barva: Bílá
Energetická třída: A++
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less