header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Sušička prádla AEG T 8DBG49SC

  • Doprodej
  • Akce
  • Doprava zdarma
AEG AbsoluteCare T8DBG49SC_1.jpg
Sušička prádla, Energetická třída A++, Třída účinnosti sušení B, Náplň 9 kg, Hlučnost sušení 65 dB, Tepelné čerpadlo
Naše cena: 13 999 Kč
s DPH
Doporučená cena: 15 990 Kč
Sleva: 1 991 Kč
Dostupnost: Skladem
Expedice do: do 24h
Množství: Ks

SUŠIČKA AEG T8DBG49SC

 

Popis produktu

Pokud často perete a chcete si ušetřit čas i práci, pak je sušička určitě dobrou volbou. Tento volně stojící model vám nabídne velkou kapacitu, přehledný LCD displej a jedinečný systém AbsoluteCare, který se s několika programy postará o jakýkoli druh tkaniny. Díky technologii AEG SensiDry stačí této sušičce pro odstranění vlhkosti jen poloviční teplota oproti běžným bubnovým modelům, což je úsporné a šetrné k oblečení. Přitom se doba sušení nijak neprodlouží. Technologie ProSense využívá sofistikované snímače vlhkosti a teploty pro okamžitou úpravu délky sušení a spotřebu energie. Další předností je filtrační systém ÖKOFlow obsahující oproti běžným modelům pouze jeden filtr, který je maximálně účinný, snadno přístupný a dobře se čistí. Díky tomu je sušení opravdu úsporné.
 

Systém AbsoluteCare

Sušičce můžete bez obav svěřit cokoli - funkční oblečení, vlnu, hedvábí aj. Systém AbsoluteCare se o vše postará díky několika programům, které jsou speciálně přizpůsobené téměř pro všechny druhy materiálů.
Systém AbsoluteCare 

Technologie AEG SensiDry šetří nejen energii

Díky technologii AEG SensiDry stačí této sušičce pro odstranění vlhkosti z tkanin jen poloviční teplota oproti běžné bubnové sušičce. To vše bez jakéhokoli zbytečného prodloužení doby sušení. Další výhodou je, že oblečení není vystaveno nadměrným teplotám a déle si udrží svůj vzhled a kvalitu.
Technologie AEG SensiDry šetří nejen energii

Technologie ProSense

Technologie ProSense používá sofistikované snímače vlhkosti a teploty pro dokonale flexibilní úpravu délky sušení a spotřeby energie, a to u jakkoli velké náplně. Právě proto je její velkou předností znatelná úspora času a již zmíněné energie. Vaše oblečení během sušení získá tu nejlepší péči.
Technologie ProSense

Filtrační systém ÖKOFlow

Klasická sušička má několik filtrů. Platí nepsané pravidlo, že pokud je všechny pečlivě nevyčistíte, pak se zvýší spotřeba energie. Tento model má integrovaný filtrační systém ÖKOFlow obsahující jeden jediný filtr, který je extrémně účinný, snadno přístupný a dobře se čistí. Sušení je tedy celkově velmi úsporné.
Filtrační systém ÖKOFlow 

Efektivní kratší sušicí programy

Vylepšený design s důmyslnou cirkulací vzduchu zajistí rychlejší a účinnější sušení, než mohou nabídnout běžné sušičky s tepelným čerpadlem. Na perfektní výsledky se můžete spolehnout i při použití kratších sušicích programů.
Efektivní kratší sušicí programy
Parametry
Výrobce AEG
Typ sušičky kondenzačnít
Maximální náplň 9 kg
Způsob umístění volně stojící
Hlučnost 65 dB
Třída účinnosti sušení B
Počet programů 10
 

Energetické údaje

Spotřeba el. energie 1.88 kWh
Energetická třída A++
 

Rozměry

Výška 85 cm
Šířka 59.6 cm
Hloubka 66.3 cm
Hmotnost 59 kg
 

Funkce a ovládání

Dětská pojistka ano
LCD displej ano
Odložený start ano
Vnitřní osvětlení bubnu ne
Pára ne
Změna otevírání dveří ano
Zvukový signál ano
Záruka: 24 měsíců
Barva: Bílá
footer.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací