header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Sušička prádla AEG T8DBG68WC

  • Akce
  • Doprava zdarma
T 8DBG68WC SUŠIČKA PRÁDLA AEG_1.jpg -15 % A+++_photo
Sušička prádla AEG T8DBG68WC, přední plnění, 14 programů, AEG SensiDry, ProSense™, filtrační systém ÖKOFlow, kapacita 8kg prádla , objem bubnu 118 l, hlučnost při sušení 65 dB, energetická třída A+++
Naše cena: 18 990 Kč
s DPH
Doporučená cena: 22 341 Kč
Sleva: 3 351 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Expedice do: do 48h
Množství: Ks

AEG AbsoluteCare® T8DBG68WC

Společnost AEG vám přináší moderní řešení pro sušení vašeho prádla jak s českým panelem, tak i s popisky. Se 14 programy a systémem AbsoluteCare® dosáhnete vždy skvělých výsledků a vaše oblečení, ať už bude z bavlny, hedvábí, syntetiky či jiného materiálu, bude perfektně chráněno před poškozením. Celý proces sušení probíhá díky tepelnému čerpadlu. 

Extrémně účinný filtrační systém ÖKOFlow je vám nyní dostupnější než u jiných sušiček a také se snadněji čistí. Díky technologii ProSense™, která využívá pokročilých snímačů vlhkosti a teploty, šetříte nejenom váš čas, ale především i energie. I proto je tato prvotřídní sušička v energetické kategorii A+++ s průměrnou roční spotřebou pouhých 177 kWh. Radost vám udělá i její "ne-hlučnost", která činí jen 65 dB. S takovými vlastnostmi AEG sušičky jí můžete beze strachu svěřit i své funkční prádlo, které i po několikátém vysušení neztratí svůj tvar.

 

 

Záruka 10 let na invertor motor

Společnost AEG nabízí záruku 10 let na invertor motor vašeho spotřebiče.

 

AbsoluteCare® – důvod, proč své oblečení bez obav svěřit sušičce.

 

Bez ohledu na druh tkaniny

Ať už potřebujete usušit tkaniny z vlny, hedvábí či syntetiky, speciálně navržené programy se systémem AbsoluteCare® se snadno přizpůsobí všem druhům materiálu a vy tak nejenom chráníte oblečení před případným poškozením, ale zároveň prodlužujete i životnost barev a tvarů. Strážci funkčního oblečení se navíc postarají o to, abyste během cvičení zářili i nadále.

 

Sušení prádla v 21. století

Dnešní uspěchaná doba nám v podstatě neumožňuje nic jiného než šetřit – energií i časem. S technologií AEG SensiDry docílíte úspory především prvně zmíněné. Odstraňuje vlhkost z tkanin při poloviční teplotě než u běžných bubnových sušiček a díky tomu nejsou vaše tkaniny nikdy vystaveny nadměrným teplotám. Naopak technologie ProSense™ šetří primárně čas sušení a to proto, že díky pokročilým snímačům vlhkosti a teploty upravuje nejen délku samotného sušení, ale i spotřebu energie.  

 

Moderní systém filtrace

Jedině sušičky AEG jsou vybaveny speciálním filtračním systémem ÖKOFlow, jehož extrémně účinný filtr je i pro běžného smrtelníka snadno přístupný a skvěle se čistí. Klasické sušičky mají několik filtrů a pokud je nevyčistíte všechny, spotřeba energie se většinou zvýší. Díky jedinému filtru ÖKOFlow usuší sušička AEG každou náplň a navíc – úsporně.

 

 Lepší péče i během kratších sušicích programů

Speciální design bubnu s vylepšenou možností cirkulace vzduchu dokáže vysušit vaše prádlo rychleji a účinněji než běžné sušičky na bázi tepelného čerpadla. O vaše prádlo je tak královsky postaráno i během kratších sušicích programů.

Parametry
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka AEG 10 let záruka na invertor motor
 
Konstrukce
Typ volně stojící
Provedení sušičky kondenzační
 
Spotřeba
Spotřeba energie při sušení 1.12 kWh
Energetická třída A+++
Odhadovaná roční spotřeba energie 177 kWh
Odhadované náklady sušení za 1 rok 637 Kč
Odhadované náklady sušení za 5 let 3186 Kč
Odhadované náklady sušení za 10 let 6372 Kč
 
Programy/funkce
Odložený start Ano
Zvukový signál Ano
Displej ano
Počet programů 10
Pára Ne
 
Objemové vlastnosti
Kapacita prádla pro sušení 8 kg
 
Další parametry
Vnitřní osvětlení bubnu Ne
Hlučnost při sušení 65 dB
Možnost odvodu kondenzátu Ano
Rozšířená záruka AEG 10 let záruka na invertor motor
Úzká Ne
Profesionální výrobek Ne
Značka kvality dTest Ne
 
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59.6 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hloubka výrobku 63.8 cm
Hmotnost výrobku 59.5 kg
Záruka: 24 měsíců
Barva: Bílá
Energetická třída: A+++
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less