header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Kuchyňský robot BOSCH MUM48W11

  • Doprodej
  • Akce
MUM48W11 KUCHYŇSKÝ ROBOT BOSCH.jpg
Kuchyňský robot BOSCH MUM48W11 s motorem o příkonu 600 W, 4 rychlosti, nerezová mísa 3,9 l, hnětací hák, šlehací metla, masomlýnek. barva bílá/stříbrná
Naše cena: 3 437 Kč
s DPH
Dostupnost: Produkt již není v nabídce

Kuchyňský robot BOSCH MUM48W11

  • výkonný motor s příkonem 600 W
  • 3D planetární míchání
  • velká nerezová mísa o objemu 3,9 l
  • kvalitní příslušenství součástí balení

 

Pro perfektní výsledky při pečení

Kuchyňský robot Bosch MUM48W11 je výborný pomocník do každé domácnosti. Díky kompaktnímu provedení pro něj pohodlně najdete místo i v menší kuchyni. Kvalitní motor s příkonem až 600 W zajišťuje vysoký výkon při jakékoliv práci. Kuchyňský robot Bosch MUM48W11 disponuje 4 rychlostními stupni, mezi kterými můžete snadno přepínat dle potřeby.

 

3D planetární systém míchání

Kuchyňský robot Bosch MUM48W11 používá planetární systém pohybu, který vám pomůže s dokonalým promícháním ingrediencí. Pohyb nástavců probíhá ve třech směrech a pohon se otáčí opačným směrem. Díky tomuto systému dokáže kuchyňský robot Bosch MUM48W11 kvalitně zpracovat a promísit celý obsah nerezové mísy vždy rovnoměrně.

 

Malý ale šikovný

Součástí výbavy kuchyňského robotu Bosch MUM48W11 je velká nerezová mísa o objemu 3,9 l, do které se vám pohodlně vejde až 1,5 kg kynutého těsta nebo 2 kg piškotového těsta. Kromě nástavců na hnětení, míchání a šlehání je k dispozici i kvalitní mlýnek na maso. Na to, jak je kuchyňský robot Bosch MUM48W11 skvěle skladný, toho v kuchyni zvládne překvapivě mnoho.

 

Bezpečný provoz

Na kuchyňského robota Bosch MUM48W11 se můžete vždy spolehnout. Díky gumovým nožičkám bude vždy pevně a stabilně stát na svém místě. Pro maximální bezpečí při práci je kuchyňský robot vybavený ochranou pojistkou, která brání nechtěnému spuštění motoru.

Parametry
Vlastnost Hodnota
Příkon 600 W
Objem nádoby 3,9 l
Materiál nádoby NEREZ
Hnětení Ano
Šlehání Ano
Masomlýnek Ano
Mixér Ano
Počet rychlostí 4
Barva BÍLÁ/ŠEDÁ
Záruka: 24 měsíců
Barva: Bílá
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less