header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Kulma SENCOR SHS 8603BK

  • Novinka
SHS 8603BK Kulma SENCOR -1.jpeg
KulmaSENCOR SHS 8603BK, keramický povrch DeepBlack, LED indikátor zapnutí, průměr kleští 19 mm, rychlé zahřátí za 60 s, otočná 360° koncovka napájecího kabelu bránící kroucení a zamotání, příkon 38 W
Naše cena: 349 Kč
s DPH
Dostupnost: Skladem
Expedice do: do 24h
Množství: Ks

Kulma SENCOR SHS 8603BK

 

Dokonale tvarované a lesklé lokny díky kulmě Sencor SHS 8603BK

Hledáte opravdu spolehlivou i šetrnou kulmu na vlasy, která se příjemně ovládá? V tom případě vás potěší elektrická kulma na vlasy Sencor SHS 8603BK s extra rychlým zahřátím za pouhých 60 sekund. Jedná se o klasickou klešťovou kulmu s využitím svorky pro zachycení pramene vlasů při kulmování. Kulmovací válec je pokrytý kvalitní keramickou vrstvou s povrchovou úpravou DeepBlack pro zachování vitality a zdraví vlasů. Příjemně pasuje do ruky a manipulace s ní je příjemná a bezpečná díky tepelně izolované koncovce a flexibilnímu otočnému přívodnímu kabelu o 360°. Disponuje také výklopným stojánkem pro možnost odložení během kulmování.

 

Hlavní parametry produktu:

  • extra hladký keramický povrch DeepBlack
  • připravena k použití za 60 sekund
  • LED indikátor provozu
  • integrovaný sklopný stojánek
  • průměr nahřívacího válce s kulmovací svorkou 19 mm
  • koncovka přívodního kabelu otočná o 360°
  • tepelně izolovaná koncovka pro bezpečné uchopení

 

Velmi kvalitní keramický povrch nahřívacího válce

Díky kvalitnímu keramickému povrchu DeepBlack nedochází k poškozování vašich vlasů během kulmování. Povrch je navržen tak, aby byl styling účesu co nejrychlejší a bez zbytečného zacuchání. Dopřejte svým vlasům neodolatelný lesk a pravidelné lokny s kulmou Sencor SHS 8603.

 

Připravena kulmovat během okamžiku

Kulmovat můžete začit za úctyhodných 60 sekund od zapnutí kulmy. Její rychlé zahřátí umožňuje výkonné topné těleso. Když je zařízení připraveno k provozu, rozsvítí se LED kontrolka.

 

Integrovaný stojánek a otočný kabel

Občas je třeba během používání kulmu odložit, i na to Sencor myslel. K tomu dobře poslouží integrovaný sklopný stojánek. Přívodní kabel je vybaven praktickou otočnou koncovkou o 360° pro snadnou manipulaci během kulmování.

 

Parametry
Vlastnost Hodnota
Typ kulmy Klasická
Průměr 19 mm
Příkon 38 W
Barva ČERNÁ
Záruka: 24 měsíců
Barva: Černá
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less