header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Myčka nádobí BEKO BDFS26123XQ

  • Doprava zdarma
BDFS26123XQ MYČKA 45CM BEKO-1.jpg E_photo
Myčka nádobí BEKO BDFS26123XQ s kapacitou 11 sad nádobí, energetická třída E, hlučnost 46 dB, 6 programů, 6 teplot, příborová přihrádka
Naše cena: 8 990 Kč
s DPH
Dostupnost: Produkt již není v nabídce

Myčka nádobí BEKO BDFS26123XQ

 

  • na 11 sad nádobí
  • volně stojící
  • šířka 45 cm
  • energetická třída E
  • speciální rameno AquaIntense
  • dezinfekční program HygieneIntense
  • spotřeba vody na jeden cyklus 8,7 l
  • hlučnost 46 dB

 

Perfektně umyto i při malé spotřebě

Pokud vás už nebaví trávit hodiny a hodiny u dřezu a chcete mít v kuchyni stále uklizeno, ideálním řešením pro vás bude volně stojící cenově dostupná úzká myčka nádobí BEKO BDFS26123XQ v bílé barvě. Díky svému kvalitnímu zpracování vám dopřeje maximální komfort a snadnou obsluhu při používání. Je vhodná pro běžně fungující 3člennou domácnost, umyjete s ní 11 sad nádobí při minimální spotřebě energie i času. Řadí se totiž do energetické třídy E. Pohání ji invertorový motor, který se vyznačuje delší životností a má plynulejší a tišší chod. Její účinnou mycí sílu ocení i alergici, protože součástí myčky BEKO BDFS26123XQ je dezinfekční program HygieneIntense, který horkou vodou a párou odstraňuje až 99,99 % virů a bakterií a v jednom kroku tak nádobí umyje, vydezinfikuje a zanechá ho hygienicky čisté.

 

Speciální rameno s až 5× vyšší účinností

Dalo by se říct, že srdcem myčky BEKO BDFS26123XQ je spolehlivý invertorový motor a jejími plícemi s čistící funkcí potom přídavné rameno AquaIntense, které je součástí spodního mycího ramene. Díky dalším tryskám s vyšším tlakem vody dokáže tato funkce bez drhnutí a předmývání v ruce odstranit i odolné nečistoty jako zaschlé jídlo v hrnci či připečené zbytky v pekáči. Další velkou výhodou myčky je příborová přihrádka s vlastním sprchováním, kterou kromě příborů využijete také na menší kuchyňské pomůcky, jako jsou vařečky nebo malé kávové šálky. Vzhledem k této přihrádce proto není ve spodním koši umístěn obvyklý příborový košík, který v tomto případě není nutný a jen by zabíral místo. Naopak, uvolní se tak další prostor pro velké kusy nádobí, jako jsou hrnce nebo plechy.

 

Koš s výkonem hodným akrobata

Myčka nádobí BEKO BDFS26123XQ vyniká také v množství variability nastavení interiéru. Výšku horního koše lze pohodlně nastavit, bez toho, abyste museli pracně přeskládat celou již vloženou várku nádobí. Pro tuto svou flexibilitu nese koš výstižný název Acrobat a vybrat si můžete jeho nastavení do tří různých výšek. Stačí zmáčknout klapku na každé straně, tím uvolníte aretaci a můžete ho plný nádobí posouvat nahoru a dolů, pokud kupříkladu potřebujete vložit nadměrně velké talíře. A to vše bez cinkání a poničeného nádobí. Jistě oceníte i další z široké škály funkcí, kterou myčka BEKO BDFS26123XQ nabízí, a tou je odložený start až o 24 hodin. A to nejlepší na konec – na jeden mycí cyklus spotřebujete jen 8,7 l vody.

Parametry
Vlastnost Hodnota
Energetická třída E
Možnost umístění VOLNĚ STOJÍCÍ
Počet souprav 11
Emisní třída hluku C
Doba trvání programu ECO 3:59
Spotřeba energie na 100 cyklů 81 kWh
Spotřeba vody 8,7 l
Počet programů 6
Počet teplot 6
Odložený start Ano
Hlučnost 46 dB
Výška 85 cm
Šířka 45 cm
Hloubka 60 cm
Barva NEREZ
Záruka: 24 měsíců
Barva: Nerez
Energitcká třída (nové značení): E
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less