header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Parní hrnec ETA Calderon II 1134 90010

  • Doprava zdarma
Parní hrnec ETA Calderon II 1134 90010_1.jpg
Parní hrnec ETA Calderon II o kapacitě 11 l, se 2 průhlednými nádobami na vaření a 6 automatickými programy pro zdravé vaření.
Naše cena: 2 499 Kč
s DPH
Dostupnost: Produkt již není v nabídce

Parní hrnec ETA Calderon II 1134 90010

 

Zdravý a šetrný způsob vaření

Parní hrnec ETA Calderon II se 2 transparentními nádobami vám usnadní zdravé vaření. Celková kapacita 11 l je dostatečně velkorysá pro přípravu rodinného oběda, zároveň je však vaření v něm natolik rychlé, že jej rádi využijete, i když chystáte jídlo jen sami pro sebe.

Velkou výhodou je jeho variabilita – pomocí přepážek si hrnec můžete rozdělit na dvě samostatné zóny a v každé souběžně připravovat jiný pokrm. Součástí je také miska na vaření rýže a problém mu nedělají ani vařená vejce.

Parní hrnec však ušetří nejen čas, ale zachová i důležité živiny a vitamíny, které se z potravin při méně šetrných způsobech zpracování zbytečně ztrácí.

Pařba v kuchyni

Sestavení hrnce ETA Calderon II je snadné, stejně jako jeho používání. Ukazatel vám prozradí aktuální množství vody – v případě potřeby ji jednoduše a bezpečně doplníte z vnější strany hrnce. Kondenzovaná vodní pára je zachytávaná do integrované odkapní misky.

Na velkém LCD displeji si z 6 automatických programů zvolíte ten, který nejlépe odpovídá vloženým ingrediencím, ať už se jedná o zeleninu, maso, ryby, kuře, vajíčka nebo rýži. Pára se díky příkonu 1800 W začne tvořit už po 30 sekundách od zapnutí. Žádné dlouhé čekání se tedy nekoná. Když zvolený program skončí, hrnec se automaticky vypne.

Praktickým pomocníkem je také časovač, který lze nastavit až na dobu 99 minut. Po uplynutí času vás hrnec sám upozorní, že už je hotovo. V případě, že ještě čekáte na hosty, oceníte funkci udržování teploty, která jídlo udrží teplé dalších 20 minut po uvaření.

Snadné je i skladování hrnce – nádoby lze snadno poskládat do sebe, a tak nezaberou mnoho místa.

Prodlužka záruky

Na topné těleso parního hrnce ETA Calderon II se vztahuje bezplatná služba Prodlužka záruky. Po registraci se tak záruka na topné těleso hrnce prodlouží na 3 roky. Prodlouženou záruku si zaregistrujte ZDE .

Parametry
Časovač/minutka ano
LCD
Objem parního hrnce 11 l
Počet varných nádob 2
Příkon 1800 W
Vaření rýže Ano
Držák na vaření vajec Ano
Ukazatel množství vody Ano
 
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 36.5 cm
Výška výrobku 38.5 cm
Hloubka výrobku 25.5 cm
Hmotnost výrobku 3.2 kg
Záruka: 24 měsíců
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less