header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Sendvičovač SENCOR SSM 9510SS 5v1

  • Doprava zdarma
SSM 9510SS sendvičovač SENCOR _2.jpg
Sendvičovač SENCOR SSM 9510SS (5 v 1), nepřilnavá povrchová úprava pečicích ploch, indikátor provozu, bezpečnostní tepelná pojistka, 700 W, automatická regulace teploty
Naše cena: 999 Kč
s DPH
Dostupnost: Skladem
Expedice do: do 24h
Množství: Ks

Sendvičovač SENCOR SSM 9510SS 5v1

 

Sendvičovač Sencor SSM 9510SS s příkonem 700 W se díky provedení 5 v 1 postará o vydatnou snídani nebo bohatou hostinu pro vaši rodinu i přátele. Příprava sendvičůvaflí nebo panini nebyla nikdy tak snadná a rychlá jako s tímto kuchyňským pomocníkem. Zařízení je opatřeno 5 vyměnitelnými deskami, které mají trojúhelníkový, čtvercový a lasturový tvar o rozměrech 137 × 228 mm. Navíc disponují nepřilnavým a snadno čistitelným povrchem. O bezpečnost sendvičovače se stará tepelná pojistka, indikátor provozu a nahřátí nebo tepelně izolovaná rukojeť a tělo.

 

Základní vlastnosti:

  • příkon: 700 W
  • 5 výměnných desek - sendviče, panini nebo vafle
  • snadno čistitelný povrch
  • nepřilnavá povrchová úprava pečicích ploch
  • tepelně izolovaná rukojeť a tělo
  • indikátor provozu a nahřátí
  • bezpečnostní tepelná pojistka
  • automatická regulace teploty

 

Víceúčelový kuchyňský pomocník

Sendvičovač Sencor s příkonem 700 W se brzy stane nepostradatelným pomocníkem vaší kuchyně. V provedení 5 v 1 se postará o pohodlnou přípravu oblíbených pokrmů. Těšit se můžete na nadýchané vafle, oblíbené sendviče nebo chutné panini.

 

5 vyměnitelných desek a jejich snadná údržba

Zařízení nabízí vyměnitelných desek o rozměrech 137 × 228 mm ve tvaru čtverce, lastury a trojúhelníku. Praktický nepřilnavý povrch zajistí následnou velmi snadnou a rychlou údržbu.

 

Bezpečné používání

Sendvičovač je opatřen mnoha prvky, které zajišťují komfortní a bezpečné používání. Při manipulaci vám přijde vhod tepelně izolovaná rukojeť a tělo. O přehled nad pečícím procesem se stará indikátor provozu a nahřátí. Opomenout nesmíme ani bezpečnostní tepelnou pojistku.

 

Praktické vybavení

Sendvičovač značky Sencor nabízí přívodní kabel o dostatečné délce 85 cm. Pokud máte v kuchyni málo místa, potěší vás fakt, že zařízení uložíte i ve svislé poloze.

Parametry
Vlastnost Hodnota
Tvar sendviče TROJÚHELNÍK
Nástavec na wafle Ano
Indikátor stavu Ano
Příkon 700 W
Barva STŘÍBRNÁ
Záruka: 24 měsíců
Barva: Stříbrná
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less