header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Sloupový ventilátor SENCOR SFT 3800BK Black

 • Novinka
 • Doprava zdarma
SFT 3800BK sloupový ventilátor SENCOR-1.jpg
Sloupový ventilátor, 38" / 96 cm, 3 rychlosti, 4 režimy, horizontální oscilace, dotykový ovládací panel, časovač, průtok vzduchu až 34,95 m³/min, hlučnost až 54,5 dB, napájecí kabel 1,5m, háček na zavěšení kabelu
Naše cena: 1 599 Kč
s DPH
Dostupnost: Produkt již není v nabídce

Sloupový ventilátor SENCOR SFT 3800BK Black

 

Hlavní parametry produktu:

 • příkon: 45 W
 • 3 provozní rychlosti: nízká / střední / vysoká
 • 4 režimy: normální / přirozený / spánek / usínání
 • dotykový ovládací panel a dalkové ovládání
 • horizontální otáčení
 • střídavý motor s měděným vinutím
 • max. průtok vzduchu: 34,95 m³/min
 • max. úroveň průtoku vzduchu: 2,55 m/s
 • max. hladina hluku: 54,4 dB(A)

 

Příjemný svěží vánek s ventilátorem Sencor SFT 3800BK

Sloupový ventilátor Sencor SFT 3800BK se s příkonem 45 W postará o příjemný svěží vánek v jakékoliv místnosti. Důstojný a elegantní design skvěle splyne s okolním prostředím a navíc zabere minimum místa. Komfortní používání zajišťují 4 provozní režimy3 rychlosti a horizontální oscilace. To vše podpořené tichým chodem. K nastavení vám poslouží dotykový panel nebo dálkové ovládání. S funkcí 12hodinového časovače se můžete spolehnout na automatické vypnutí.

 

Výkonný chod

Dopřejte si čerstvý vzduch i v těch nejteplejších letních dnech. Sloupový ventilátor horizontální oscilací zajistí příjemné osvěžení v jakékoliv místnosti v domácnosti i kanceláři. Volit můžete ze 3 rychlostí (nízká, střední a vysoká) a 4 provozních režimů (normální, přirozený, spánek a usínání).

 

Běžný provoz

Výchozím nastavením ventilátoru je běžný provozní režim, ve kterém můžete libovolně vybírat ze 3 rychlostí dle vlastního uvážení.

 

Účinné proudění vzduchu

Přirozený režim je simulací běžného proudění vzduchu. Toho dosahuje postupnou změnou rychlostí. Počínaje nízkou, přes střední, vysokou až opět po nízkou.

 

Nerušený odpočinek

O komfortní noční odpočinek a snížení spotřeby energie se postará režim spánku. Zajištěn je tišší chod a automatické zhasnutí displeje po 30 sekundách nečinnosti, který se však po stisknutí libovolného tlačítka ihned rozsvítí. Zvolit si můžete počáteční rychlost ventilátoru s postupným snižování po 30 minutách až k té nejnižší. Díky tomu vás opravdu nebude nic rušit.

 

Klidné usínání

režimu usínání dojde automaticky k nastavení rychlosti, doby provozu i oscilace ventilátoru. Program trvá 3 hodiny, kdy začne vždy s vysokou rychlostí a po 15 minutách dochází k jejímu snižování. Postupně se dostane až k té nejnižší, ve které vytrvá do svého vypnutí.

 

Snadné ovládání

O snadné ovladání sloupového ventilátoru se postará přehledný dotykový panel na horní straně. Komfortní používání z gauče nebo postele poskytuje praktický dálkový ovladač. Vhod vám přijde i funkce časovače pro automatické vypnutí, kterou nastavíte v rozmezí 1-12 hodin.

 

Velký a přehledný displej

Ventilátor je opatřen velkým a přehledným displejem, na kterém si snadno vyberete optimální režim bez nutnosti neustálého přepínání. Pro snadnější a bezpečnější přenášení je zařízení opatřeno praktický háčkem na zavěšení 1,5m napájecího kabelu.

Parametry
Vlastnost Hodnota
S aplikací Ne
Umístění STOJANOVÝ
Průměr ventilátoru 38 cm
Počet rychlostí 3
Horizontální otáčení Ano
Vertikální naklápění Ne
Příkon 45 W
Barva ČERNÁ
Záruka: 24 měsíců
Barva: Černá
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less