header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Sporák MORA K 5254 AW kombinovaný

  • Doprava zdarma
K 5254AW SPORÁK KOMBINOVANÝ MORA-1.jpeg A_photo
Kombinovaný sporák MORA K 5254 AW s multifunkční troubou, energetická třída A, objem trouby 70 l, integrované zapalování hořáků, program Pizza.
Naše cena: 7 990 Kč
s DPH
Dostupnost: Skladem
Expedice do: do 24h
Množství: Ks

Sporák MORA K 5254 AW kombinovaný

  • kombinovaný sporák
  • energetická třída A
  • 4 plynové hořáky
  • vnitřní objem trouby 70 l
  • dvoudílná mřížka STABIL PLUS
  • program na čištění ECO CLEAN
  • osvětlení trouby
  • pojistky STOP GAS

 

Kvalitně zpracovaný kombinovaný sporák MORA K 5254AW v energetické třídě A se čtyřmi plynovými hořáky s integrovaným zapalováním představuje skvělou funkčnost plynové varné desky a spolehlivost elektrické trouby. Rozlehlý úložný prostor v dolní části sporáku vám umožní snadné uložení velkých hrncůpekáčů a dalšího kuchyňského náčiní. Díky tomu máte všechno potřebné hned po ruce. S dvěma vrstvami skla s reflexnímu povrchu zaručují dvířka trouby dokonalou tepelnou izolaci – nebude docházet k úniku tepla a nehrozí popálení. Navíc jsou zkonstruované se speciální mechanikou, díky které dochází k tlumení při jejich dovírání.

Chtěli byste zkontrolovat stav svého jídla v troubě, ale víte, že otevření dvířek způsobí ztrátu tepla a prodlouží dobu vaření? Sporák MORA K 5254AW naštěstí nabízí ideální řešení: skleněná dvířka s maxi průzorem a efektivním vnitřním osvětlením. Díky tomu můžete snadno sledovat, jak se vašemu jídlu daří, kdykoli se vám zlíbí, aniž byste dovnitř pustili studený vzduch.

Příprava bohatého rodinného menu se pro vás stane hračkou. Objem trouby sporáku Mora K 5254AW totiž dosahuje úctyhodných 70 l. Klidně tak můžete připravit pečenou krůtu. Nebo využijte funkce víceúrovňového pečení a připravte hned tři rozdílné chody, které se současně pečou na více plechách – třeba hranolky, koláč a pizza. Výsledkem budou vždy dokonale propečené pokrmy na všech úrovních.  Získáte tak dostatek prostoru pro všechny své oblíbené pečené dobroty.

Pomocí páry se se velmi snadno zbavíte i silného znečištění. Stačí do rozehřáté trouby MORA K 5254AW vložit plech, nalít do něj vodu a zapnout program EcoClean. Během 30 minut se veškeré nečistoty uvolní. A až vnitřek trouby vychladne, stačí je jednoduše setřít hadříkem. Zbavíte se tak nejen chemických úklidových prostředků, ale i pracného, a ne vždy účinného, drhnutí nečistot houbičkou.

Kombinovaný sporák MORA K 5254AW je navržen s ohledem na prostor, bezpečnost i komfort. Jeho rozlehlá varná plocha s většími mezemi mezi hořáky vám umožní používat nádobí všech velikostí. Design je elegantně tenký a plochý, což zajišťuje snadné posouvání i těch největších hrnců, a to s naprostou stabilitou. Bezpečnost je garantována pojistkami StopGas, které v případě náhodného zhasnutí plamene automaticky uzavřou přívod plynu. Dvoudílná smaltovaná mřížka se silikonovými stabilizačními gumičkami pak přidává ještě více komfortu a stability při vaření. A jako bonus – mřížku můžete bez obav mýt v myčce nádobí.

Díky speciálním programům pro hotová a mražená jídla a pro pečení pizzy vám kombinovaný sporák MORA K 5254AW nabídne rychlou a efektivní přípravu chutných pokrmů. Už nebudete muset čekat na předehřívání trouby, a přesto dosáhnete dokonalých výsledků, ať už jsou na menu kuřecí nugety, lasagne, hranolky, croissanty, focaccia, pizza či tortilly.

Parametry
Vlastnost Hodnota
Energetická třída A
Deska PLYNOVÁ
Trouba ELEKTRICKÁ
Počet plotýnek 4
Stopgas Ano
Zapalování V KNOFLÍKU
Počet funkcí trouby 8
Objem trouby 70 l
Teleskopický výsuv plechů Ne
Displej NE
Gril Ne
Ventilátor Ano
Příklop Ne
Výška 85 cm
Šířka 50 cm
Hloubka 59,4 cm
Barva BÍLÁ
Hmotnost 37,1 kg
Záruka: 24 měsíců
Barva: Bílá
Energetická třída: A
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less