header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less
Probíhají úpravy e-shopu

Ventilátor SENCOR SFE 2540SL stolní

  • Akce
  • Doprava zdarma
SFE 2540SL stolní ventilátor SENCOR -1.jpeg
Průměr lopatek 25 cm, Vysoce kvalitní pochromované provedení, Přední a zadní kovová ochranná mřížka
Naše cena: 899 Kč
s DPH
Produkt již není v nabídce

JSEM STOLNÍ VENTILÁTOR SFE 2540SL OD SENCORU, KTERÝ VÁS OCHLADÍ!

Zajistím příjemný studený vánek a chladivé osvěžení v horkých dnech nadcházejícího léta. S mnou se budete cítit pohodlně doma nebo i v práci, ať už je venku 25 nebo 35 °C. Jako bonus jsem s celokovovým tělem opravdu fešák, který něco vydrží!

RYCHLE ZAJISTÍM ČERSTVÝ VZDUCH I VE VELKÉM HORKU!

Vytvářím intenzivní proud vzduchu a spolehlivě s ním rozeženu osvěžující vánek 36,63 m3/min. Poskytnu ochlazení dle Vaší libosti, a ještě uspořím elektřinu s příkonem 30 W.

SE SVÝMI IDEÁLNÍMI ROZMĚRY PERFEKTNĚ SCHLADÍM VÁŠ DŮM, BYT, KANCELÁŘ NEBO CHATKU.

Průměr mých vrtulí činní 25 cm, svou rychlost jednoduše ovládám třemi stupni a pomocí rotace do všech stran spolehlivě rozvádím vzduch do všech koutů místnosti doma nebo v kanceláři. Jsem výkonný, ale zároveň kompaktní, a proto mě můžete pohodlně přemisťovat z jedné místnosti do druhé, aniž bych někde překážel.


UŽIJTE SI PŘÍJEMNÝ VÁNEK V NOCI NEBO PŘI ODPOČINKU.

Spánková hygiena je důležitá! Vím, že s největším horkem se potýkáte ve večerních a nočních hodinách. Kvalitní osvěžení poskytnu i v noci a nebudu Vás rušit při spánku, jsem totiž tichý jen s 56 dB(A). 

ZAKLÁDÁM SI NA BEZPEČNOSTI!

Samozřejmostí je pevná kovová mřížka, kterou bráním Vás i děti před poraněním rotací vrtulí. Ať už osvěžuji domov celý den i noc, nemusíte se obávat, že bych se přehřál a společně s pogumovanou spodní částí, zajišťuji maximální stabilitu na každém povrchu i při maximální rychlosti.
 

MÉ HLAVNÍ PŘEDNOSTI

  • Průměr lopatek - 25 cm
  • Vysoce kvalitní pochromované provedení
  • Přední a zadní kovová ochranná mřížka

 

FUNKCE A VLASTNOSTI

Průměr lopatek 25 cm
Vysoce kvalitní pochromované provedení
Přední a zadní kovová ochranná mřížka
3 rychlosti foukání vzduchu
Automatická horizontální rotace v úhlu 90 ° s možností vypnutí 
Nastavitelný úhel sklonu
Ochrana proti přehřátí
Otočný spínač na krytu motoru
Pogumovaná spodní část zajišťující vysokou stabilitu ventilátoru

Parametry
Vlastnost Hodnota
Umístění STOLNÍ
Průměr ventilátoru 25 cm
Počet rychlostí 3
Výškově stavitelný Ne
Horizontální otáčení Ano
Vertikální naklápění Ano
Příkon 30 W
Výška 31 cm
Šířka 26 cm
Hloubka 38 cm
Barva STŘÍBRNÁ
Záruka: 24 měsíců
Barva: Stříbrná
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less