header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Vysavač ruční ETA 1425 90000 Rotary Aku

  • Doprava zdarma
Vysavač ETA 1425 90000 Rotary  1.jpg
Ruční vysavač nové generace s elektrickým rotačním kartáčem, vysokým sacím výkonem a 14,4 V Li-ion akumulátorem pro výdrž až 25 minut na jedno nabití.
Naše cena: 1 999 Kč
s DPH
Dostupnost: Skladem
Expedice do: do 24h
Množství: Ks

Vysavač ETA 1425 90000 Rotary

 

Ruční vysavač nové generace ETA Rotary 1425 90000 vás nadchne silným sacím výkonem a elektrickým rotačním kartáčem, který zajistí ještě efektivnější sběr a vyčesání nečistot. O jejich filtraci se následně postará účinný HEPA filtr. Díky nízké hmotnosti, malým rozměrům a ergonomicky tvarované rukojeti se s tímto příručním pomocníkem příjemně manipuluje.

Sesbíraný prach a nečistoty následně putují přímo do transparentní nádobky o objemu 400 ml, která vás zbaví nutnosti nákupu a výměny prachových sáčků. Vysavač disponuje dobíjecí základnou, která slouží nejen k nabíjení, ale i k jeho praktickému uskladnění spolu s příslušenstvím. Na nutnost nabíjení vás upozorní světelná kontrolka. 

 

Klíčové vlastnosti:

  • Kvalitní 14,4V Li-ion akumulátor zajistí 25 minut vysávání
  • Kvalitní HEPA filtr pro účinnou filtraci
  • Ergonomická rukojeť pro snadnou manipulaci
  • 400ml nádoba na prach pro jednoduchou údržbu
  • Turbokartáč s přímým pohonem pro účinný úklid
  • Možnost prodloužení záruky na 3 roky

Vysoký sací výkon

Vysavač je vybaven kvalitním 14,4V Li-ion akumulátorem, který vám umožní až 25 minut nepřetržitého vysávání a následně se znovu plně nabije za pouhých 5 hodin.

 

Bohaté příslušenství

Rotační turbokartáč s přímým pohonem je ideální pro vysávání čalouněného nábytku či interiéru automobilu. Štěrbinovou hubici oceníte při vysávání úzkých a těžko přístupných míst (žebra radiátorů či prostory za nábytkem). Kartáček s jemnými štětinkami využijete při úklid míst, která potřebují šetrně zbavit prachu nebo pavučin.

Prodlužka záruky

Záruku na motor vysavače ETA Rotary vám zdarma prodloužíme na 3 roky – stačí vyplnit registrační formulář. Bezplatnou službu Prodlužka záruky si registrujte ZDE.

 

Parametry
Zdroj energie aku (Li-ion)
suché
Doba provozu 25 min
Držák na stěnu Ano
 
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 15.5 cm
Výška výrobku 43.0 cm
Hloubka výrobku 26.0 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Záruka: 24 měsíců
Philco lednice denně čerstvé-spodní
footer.less