header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less
Informace k aktuálnímu provozu 2020/2021

Vysavač ruční ETA Verto II 142390000 akumulátorový

  • Doprava zdarma
Vysavač akumulátorový ETA Verto II 142390000_1.jpg
Bezsáčkový ruční vysavač s bezkabelovým provozem na akumulátor 9,6 V NiMH, s kvalitním HEPA filtrem a dobou provozu až 15 minut.
Naše cena: 999 Kč
s DPH
Dostupnost: Na dotaz

Vysavač akumulátorový ETA Verto II 142390000

 

Popis:

Bezsáčkový ruční vysavač ETA Verto II je šikovný pomocník s moderním a elegantním designem. Díky bezkabelovému provozu na akumulátor (9,6 V NiMH) jej využijete jak doma, tak i na chalupě či při úklidu auta.

Doba nabíjení akumulátoru je 5 hodinvýdrž akumulátoru je pak cca 15 minut. Světelná signalizace vás bude informovat o stavu nabíjení a nabití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť a nízká hmotnost zajistí, že práce s ním bude pohodlná.

Prachová nádoba pojme 400 ml nečistot. Což je ideální pro drobnější úklid, například drobky po dětech. O účinnou filtraci se postará kvalitní HEPA filtr. Nemusíte se obávat přílišné hlučnosti, ruční vysavač ETA Verto II má tichý chod – deklarovaná hladina akustického výkonu je příjemných 80 dB(A).

V příslušenství naleznete štěrbinovou hubici, která si poradí s úklidem v užších nebo těžko přístupných místech. Kartáček s jemnými štětinkami vám zase pomůže na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin. Nástěnná dobíjecí stanice zajistí opětovné nabití akumulátoru a zároveň tak prakticky vysavač ETA Verto II uskladníte.

 

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Parametry

Technické parametry:

  • Doba provozu 15 min
  • Vysávání suché
  • Zdroj energie aku (Ni-Mh)
  • Držák na stěnu Ano
Záruka: 24 měsíců
footer.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací