header.less
773 880 988
menu.less
product_detail.less

Zastřihovač vlasů ETA ROSS 4342 90000 černá

zastřihovač vlasů i vousů • funkce prostřihávání • 10 délek střihu (4-34 mm) • bezdrátový provoz až 45 minut • světelná signalizace nabíjení a nabití • ergonomický design • olej na promazávání břitů a čistící kartáček v balení
Naše cena: 599 Kč
s DPH
Dostupnost: Skladem
Expedice do: do 24h
Množství: Ks

ETA Ross (4342 90000)

Zastřihovač ETA Ross si poradí s vlasy i vousy - v pohodlí domova s jeho pomocí vytvoříte přesně ten typ účesu, po kterém toužíte. Díky dvěma vyměnitelným nástavcům máte na výběr z až deseti délek střihu v rozmezí od 4 do luxusních 34 milimetrů. Strojek také můžete použít na prostříhávání hustých vlasů. Možnost použít zastřihovač i na vousy je v dobrém slova smyslu vzácná - získáváte tak dva přístroje v jednom.

Hlavně praktický

Praktické je také nabíjení. Bez šňůry funguje zastřihovač až 45 minut a v případě potřeby můžete kabel zasunout rovnou do těla přístroje. V balení ale najdete i praktickou nabíjecí kolébku, v níž strojek stoji, připraven k okamžitému použití. Nabíjení i nabití indikuje světelná signalizace.

ETA rozhodně nešetřila na příslušenství - kromě čistící kartáčku je součástí balení i olej na promazání břitů. Potěší také stylingový hřeben se dvěma hustotami zubů.

ETA Ross (4342 90000)

Parametry
Záruka: 24 měsíců
footer.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací